قابل توجه شرکت کنندگان در همایش تغذیه و سرطان : چالش ها و راهکارها

۲۷ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۰۰ کد : ۶۰۶ اخبار
تعداد بازدید:۴۲۶
از تمامی شرکت کنندگان در همایش تغذیه و سرطان : چالش ها و راهکارها تقاضا میشود اصل فیش پرداختی یا قبض اینترنتی ( هرگونه رسید معتبر ) را بهمراه داشته باشند و به بخش پذیرش در ساعت ۸ الی ۸/۳۰ روز پنج شنبه مراجعه فرمایند. ضمنا" از عزیزانی که مقالات آنها بصورت پوستر پذیرفته شده است تقاضا میشود جهت نصب پوستر از ساعت ۱۳.۳۰ در محل مخصوص خود حضور داشته باشند و جهت هرگونه هماهنگی به تیم اجرایی ویژه این امر مراجعه فرمایند. ضمنا" افرادی که تمایل به شرکت  در همایش داشته ولی در زمان مقرر موفق به ثبت نام نشده اند میتوانند با ارایه فیش پرداختی در همان روز همایش به بخش پذیرش و ثبت نام  مراجعه فرمایند.  با تشکر

قابل توجه شرکت کنندگان در همایش تغذیه و سرطان : چالش ها و راهکارها 

 

از تمامی شرکت کنندگان در همایش  تغذیه و سرطان : چالش ها و راهکارها تقاضا میشود اصل فیش پرداختی یا قبض اینترنتی ( هرگونه رسید معتبر ) را بهمراه داشته باشند و به بخش پذیرش در ساعت 8 الی 8/30 روز پنج شنبه مراجعه فرمایند. ضمنا" از عزیزانی که مقالات آنها بصورت پوستر پذیرفته شده است تقاضا میشود جهت نصب پوستر از ساعت 13.30 در محل مخصوص خود حضور داشته باشند و جهت هرگونه هماهنگی به تیم اجرایی ویژه این امر مراجعه فرمایند.

ضمنا" افرادی که تمایل به شرکت  در همایش داشته ولی در زمان مقرر موفق به ثبت نام نشده اند میتوانند با ارایه فیش پرداختی در همان روز همایش به بخش پذیرش و ثبت نام  مراجعه فرمایند. 

با تشکر